ورزشگاه شهید کاظمی

نوع پروژه : نما اسپایدر
محل پروژه : تهران
تاریخ پروژه : 1392

ورزشگاه استادیوم شهید کاظمی :

 

دوستان عزیز در این بخش میخواهیم یکی دیگر از پروژه های شرکت شیشه سپنتا را به شما معرفی کنیم که در گروه شیشه اسپایدر قرار می گیرد:

شرکت شیشه سپنتا علاوه بر تولید شیشه لمینیت، شیشه های سکوریت، شیشه دوجداره و شیشه های ضد گلوله، خدماتی چون طراحی و اجرا پروژه های نما سازی بسیاری را در رزومه خود دارد .

یکی از پروژه های این شرکت ورزشگاه شهید کاظمی واقع در اتوبان آزادگان میباشد .

این پروژه توسط تیم مهندسی شیشه سپنتا در سال 1392 با سیستم اسپایدر به متراژ 410 مترمربع  طراحی، تولید و اجرا شده است .

استراکچر این پروژه طبق مشخصات فنی از لوله 4 اینچ با ضخامت 3میلیمتر و به صورت خرپا اجرا شده است، جهت پوشش سازه از رنگ اپوکسی سفید استفاده شد .

شیشه های نمای اسپایدر از ترکیب دو لایه شیشه با ضخامت 8 میلیمتر و سکوریت به صورت لمینیت با طلق pvb  تولید و اجرا شده است .

شیشه های لمینیت جهت حفظ امنیت جانی و مالی در پروژه های نماسازی کاربرد فراوان دارند . این نوع شیشه نسبت به شیشه های تک لایه از مقاومت بیشتری  برخوردارند  و در هنگام شکست فرو نخواهند ریخت .

از ويژگی های دیگر طلق pvb  در شیشه های لمینیت  ثبات دایمی طلق در شفافیت آن میباشد .

همچنین شیشه ی لمینیت پس از تولید امکان جداسازی از هم دیگر را نخواهند داشت .

از دیگر کاربردهای شیشه لمینیت استفاده در نماهای اسپایدر، نمای فریم لس، نمای لامل، کف و سقف های شیشه ای، سایه بان و هندریل شیشه ای، پارتیشن شیشه ای، شیشه های ضد گلوله و ضد اغتشاش میتوان اشاره کرد .

 

با تکیه بر تیم مهندسی توانا و ماشین آلات مدرن و به روز، کیفیت مجموعه سپنتا در دو حوزه تولید و اجرا موجب رضایتمندی مشتریان بوده است .

دیدگاهتان را بنویسید

تصاویر پروژه