کارخانه بتن پارس لانه

پخش ویدیو
  • تاریخ پروژه: 1392
  • محل پروژه: کرج
  • نوع پروژه: نما اسپایدر لمینیت دوجداره

کارخانه بتن پارس لانه

 

دوستان عزیز در این بخش میخواهیم یکی دیگر از پروژ ه های شرکت شیشه سپنتا را به شما معرفی کنیم :

 

شرکت شیشه سپنتا علاوه بر تولید شیشه های لمینیت  ، شیشه های سکوریت ، شیشه دوجداره و شیشه های ضد گلوله خدماتی چون طراحی و اجرا پروژه های نما سازی بسیاری را در رزومه خود دارد .

 

یکی از پروژه های این شرکت کارخانه تولید بتن پارس لانه واقع در حصارک شهرستان کرج  میباشد .

 

این پروژه توسط تیم مهندسی شیشه سپنتا در سال 1392 با سیستم اسپایدر به مساحت 450 مترمربع  طراحی ، تولید و اجرا شده است .

طراحی نما با توجه به درخواست کارفرما ( نمای کاملا شیشه ای ) با سیستم اسپایدر میباشد ، ترکیب شیشه و بتن به زیبایی کنار هم قرار گرفته و باغی زیبا روبروی آن ساختمان را به فضایی جذاب برای کار کردن تبدیل کرده است .

 

نما اسپایدر با سازه ای لوله فولادی  طراحی شده ، همچنین علاوه بر نما ، کف شیشه ای به عرض 1500 میلیمتر و طول 20 متر با شیشه لمینیت 3لایه طراحی و اجرا شده است .

 

شیشه های نما از نوع لمینیت دوجداره میباشند که موجب کاهش مصرف انرژی در ساختمان میشوند . همچنین لمینیت سکوریت بودن شیشه باعث افزایش ایمنی ساختمان شده و در صورت شکست ، شیشه فرو نخواهد ریخت .

کف های شیشه ای به صورت 3 لایه ( یا در صورت لزوم با تعداد لایه های بیشتری از شیشه و طلق ) تولید میشوند ، کف شیشه ای دارای مقاومت فشاری بسیار زیادی میباشد .

از این نوع شیشه در ویترین فروشگاه ها ، ویترین طلافروشی  ها ، صرافی ها ، کف شیشه ای ، پله شیشه ای ، نمای اسپایدر ، نمای فریم لس و نمای کرتین وال نیز استفاده میشود .

 

با تکیه بر تیم مهندسی توانا و ماشین آلات مدرن و به روز ، کیفیت مجموعه سپنتا طی سالیان مدید در دو حوزه تولید و اجرا موجب رضایتمندی مشتریان بوده است .

گالری پروژه

mng mng

mng mng

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *