بانک انصار

پخش ویدیو
  • تاریخ پروژه: 1391
  • محل پروژه: تهران
  • نوع پروژه: نما اسپایدر با سیستم گلس فین

بانک انصار :

 

دوستان عزیز در این بخش میخواهیم یکی دیگر از پروژ ه های شرکت شیشه سپنتا را به شما معرفی کنیم :

 

شرکت شیشه سپنتا علاوه بر تولید شیشه های لمینیت  ، شیشه های سکوریت ، شیشه دوجداره و شیشه های ضد گلوله خدماتی چون طراحی و اجرا پروژه های نما سازی بسیاری را در رزومه خود دارد .

یکی از پروژه های این شرکت شعبه VIP بانک انصار در بلوار دادمان  میباشد .

این پروژه توسط تیم مهندسی شیشه سپنتا در سال 1391 با سیستم اسپایدر گلس فین به متراژ 220 مترمربع  طراحی ، تولید و اجرا شده است .

پروژه فوق از زیباترین شعب بانک میباشد که با حذف حفاظ فلزی و جایگزینی با شیشه لمینیت 3 لایه 8 میلیمتر سکوریت علاوه بر حفظ امنیت بالاتر باعث زیبایی نمای شعبه نیز شده است .

سیستم اجرایی این نما اسپایدر فین گلس میباشد ، استراکچر از شیشه ی  لمینیت 3 لایه 8 میلیمتری سکوریت به عرض 25 سانتی متر که در حکم ستون های نگهدارنده نما میباشد ساخته شده است .

عدم استفاده از قاب یا ستون فلزی و بهره گیری حداکثری از شیشه باعث ایجاد نمایی یکپارچه و زیبا شده است .

 

شیشه های لمینیت جهت حفظ امنیت جانی و مالی در پروژه های نماسازی کاربرد فراوان دارند . این نوع شیشه نسبت به شیشه های تک لایه از مقاومت بیشتری  برخوردارند  و در هنگام شکست فرو نخواهند ریخت ، همچنین با توجه به وجود دو لایه طلق pvb  و سه لایه شیشه 8 میلیمتری سکوریت  ، امکان تخریب و انهدام شیشه بسیار سخت و زمان بر خواهد بود .

همچنین شیشه ی لمینیت پس از تولید امکان جداسازی از هم دیگر را نخواهند داشت .

از دیگر کاربردهای شیشه لمینیت استفاده در نماهای اسپایدر ، نمای فریم لس ، نمای لامل ، کف و سقف های شیشه ای ، سایه بان و هندریل شیشه ای ، پارتیشن شیشه ای ، شیشه های ضد گلوله و ضد اغتشاش میتوان اشاره کرد .

 

با تکیه بر تیم مهندسی توانا و ماشین آلات مدرن و به روز ، کیفیت مجموعه سپنتا در دو حوزه تولید و اجرا موجب رضایتمندی مشتریان بوده است .

گالری پروژه

admin

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *