ساختمان اداری اشتهارد

پخش ویدیو
  • تاریخ پروژه: 1383
  • محل پروژه: اشتهارد
  • نوع پروژه: نما فریم لس دوجداره و کامپوزیت

ساختمان اداری اشتهارد :

 

دوستان عزیز در این بخش میخواهیم یکی دیگر از پروژ ه های شرکت شیشه سپنتا را به شما معرفی کنیم :

 

شرکت شیشه سپنتا علاوه بر تولید شیشه های لمینیت  ، شیشه های سکوریت ، شیشه دوجداره و شیشه های ضد گلوله خدماتی چون طراحی و اجرا پروژه های نما سازی بسیاری را در رزومه خود دارد .

یکی از پروژه های این شرکت ساختمان اداری در شهرک صنعتی اشتهارد  میباشد .

این پروژه توسط تیم مهندسی شیشه سپنتا در سال 1383 با سیستم تلفیقی نما فریم لس و ورق کامپوزیت به متراژ 370 مترمربع  طراحی ، تولید و اجرا شده است .

با روی کار آمدن مصالح جدید نما سازی شرکت شیشه سپنتا استفاده از این مصالح رو طبق استاندارد های موجود در دستور کار خود قرار داد .

استفاده از ورق کامپوزیت به دلیل سبکی سازه ، نصب و اجرای آسان ، زمان اجرای کوتاه مدت و امکان اجرای طرح و شکل های گوناگون در مدت زمان کم بسیار فراگیر شد .

همچنین نمای فریم لس با استفاده از شیشه های دوجداره و شیشه های لمینیت دوجداره از پر مصرف ترین سیستم های اجرایی نما از سال 1380 تا به امروز میباشد .

پس از نمای فریم لس با رشد تکنولوژی و ماشین آلات صنعت ساختمان سازی سیستم هایی چون نمای لامل و نمای اسپایدر مورد استقبال معماران و سازندگان قرار گرفت .

با تکیه بر تیم مهندسی توانا و ماشین آلات مدرن و به روز ، کیفیت مجموعه سپنتا طی سالیان مدید در دو حوزه تولید و اجرا موجب رضایتمندی مشتریان بوده است .

گالری پروژه

admin

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *