نمای اسپایدر

نمای اسپایدر یکی از محصولاتی محسوب می شود که از فولاد ضد زنگ تهیه شده و ساختار آن به گونه ای است که می تواند در برابر رطوبت مقاوم باشد. این شیشه در نمای ساختمان بدون استفاده از هیچ فریمی مورد استفاده قرار می گیرد؛ بنابراین هیچ مانعی برای مشاهده محیط بیرون وجود نخواهد داشت. پانل این شیشه به طور معمول ضخامتی برابر با 10 تا 12 میلی متر دارد و از آنجایی که هم زیبایی و هم کیفیت بالا دارد، مورد توجه معماران و برج سازان واقع شده است.

جنس نمای اسپایدر

شیشه نمای اسپایدر جنسی از شیشه نشکن دارد؛ از همین رو نباید نگران آسیب دیدن آن در شرایطی چون طوفان، سیل، ضربه‌های محکم و دیگر شرایط این چنینی بود. همچنین باید متذکر شد که این شیشه در برابر صوت و حرارت نیز عایق مناسبی است که می تواند شرایط مناسبی را برای محیط ایجاد کند.
با توجه به ویژگی هایی که این شیشه دارد، شاهد استفاده از آن در نمای ساختمان وزارتخانه‌ها، هتل‌ها، ساختمان‌های اداری، فرودگاه‌ها و … هستیم. دقت داشته باشید که پانل‌های این محصول به دو شکل شیشه تک جداره و شیشه دوجداره با عایق صوتی مورد استفاده قرار می گیرند. از طرفی این پانل‌ها در دو مدل کشویی و ثابت هستند که تا در صورت نیاز بتوانید آن‌ها را باز کنید.

نصب و اجرا نمای اسپایدر

نکته جالبی که در رابطه با نمای اسپایدر وجود دارد، این است که برای نصب آن به هیچ قاب و فریمی نیاز نیست. این موضوع در گذشته به هیچ وجه قابل درک نبود، اما همان طور که مشاهده می کنید امروزه با پیشرفت هایی که در زمینه فناوری داشته ایم، می‌توان نمای اسپایدر را بدون هیچ فریم و قابی نصب کرد. در واقع این شیشه در یک محور و با استفاده از یک اتصال دهنده متصل می‌شود. در نمای اسپایدر از شیشه سکوریت و یراق آلات اسپایدری استفاده می شود و هر چه شیشه بزرگتری در نما مورد استفاده قرار گیرد، جلوه بیشتری را ایجاد می کند.

مزایای شیشه اسپایدر

پروژه شهید کاظمی

مزایا استفاده از نما اسپایدر

همان‌طور که گفته شد، نمای اسپایدر امروزه بیش از گذشته در طراحی نما مورد استفاده قرار می گیرد؛ چرا که مزیت های بسیاری برای آن وجود دارد. در ادامه به بارزترین ویژگی های نمای اسپایدر اشاره خواهیم کرد تا از آن ها مطلع شوید.

  • امکان نصب و اجرا آسان در محیط
  • وزن پایین نسبت به سایر نماها
  • شفافیت و دید مناسب به محیط بیرون
  • مقاوم در برابر ارتعاشات زلزله، باران سنگین و دیگر حوادث
  • تنوع بالا
  • امکان شست و شو و تمیزکردن آسان

قیمت شیشه اسپایدر

تولید، طراحی و نصب و اجرا نما شیشه ای اسپایدر

 قیمت نمای اسپایدری

برای بیان قیمت نمای اسپایدری نمی‌توان نظر مشخص و ثابتی داد، چرا که این موضوع به فاکتورهای گوناگونی وابسته است. در واقع قیمت این محصول بر اساس شکل و نمایی که در نظر دارید، تعیین می شود. در ادامه به اصلی ترین فاکتورهایی که قیمت نمای اسپایدری را مشخص می‌کند، اشاره خواهیم کرد تا از آن‌ها مطلع شوید.

  • قیمت نما به میزان شیشه ای که مورد استفاده قرار می گیرد، بستگی دارد.
  • شکل و پروفیل ها بر قیمت نما تاثیرگذار هستند.
  • موضوعاتی چون فریم لس، نوع شیشه و یوچنل نیز می توانند سبب تغییر قیمت شوند.

شرایط اجرای نمای اسپایدر

همان طور که در بخش معایب نمای اسپایدر گفته شد، محاسبات لازم در این راستا بسیار پیچیده‌ است و نیاز به دقت بالا دارد؛ به طوری که اگر چند میلی متر در محاسبات اشتباه شود، تمام مراحل با مشکل مواجه خواهند شد. موضوع بعدی ابعاد نمای اسپایدر است که این موضوع کاملا به طراح و معمار بستگی دارد و با توجه به نمایی که در نظر گرفته می‌شود، این ابعاد را تعیین می‌کنند؛ اما دقت داشته باشید هرچه ابعاد نمای اسپایدر بزرگ‌تر باشد، زیبایی کار نیز بیشتر خواهد شد.
حال با توجه به توضیحاتی که در اختیارتان قرار گرفت، شاید مایل به استفاده از نما اسپایدر شده باشید؛ اما ندانید که در این راستا باید چه کاری انجام دهید؟ از همین جهت ما برای شما پیشنهادی داریم و آن سپردن طراحی و اجرای نما اسپایدر به شرکت سپنتا گلس است.

چرا سپنتا گلس؟

کارخانه تولید شیشه سپنتا گلس فعالیت خود را از سال 1381 در زمینه اجرای نمای مدرن و طراحی شروع کرده و محصولات گوناگونی را در لیست محصولات خود قرار داده است؛ به طوری که شما می توانید هر مدل از شیشه های ساختمانی که برای طراحی نما و محیط نیاز دارید را با خیال راحت از میان محصولات این شرکت خریداری کنید.
یکی از محصولات سپنتا گلس نما اسپایدر است که در بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به فروش می رسد. شما می توانید این محصول را از سپنتا گلس تهیه کنید. همچنین اگر سوالی در رابطه با این محصول و استفاده آن دارید، با شماره‌های درج شده در سایت این شرکت تماس بگیرید تا کارشناسان جامع ترین اطلاعات را در اختیارتان قرار دهند تا بتوانید تصمیم درستی را در راستای خرید این شیشه بگیرید